Regina Bukowska

Propagatorka zdrowego stylu życia i weganizmu, której energia, ciepło, nastawienie do życia inspiruje ludzi do zmian. Robi to wykorzystując potęgę mediów społecznościowych na własnych grupach Regina Bukowska Świat oraz Time for Detox. Od 5 lat tworzy darmowe programy detoksu sokowego KOLOROWY DETOX W 10  DNI – dla ciała duszy i relacji w których bierze udział tysiące polaków z całego świata. Jest autorką książki KOLORowy DETOX i współautorką książki „Poradnik zdrowia”.

Bartłomiej Wojdat

Autor, mentor, właściciel W&P Invest Group sp. z o.o., twórca projektów „Akademia Mocy” i „Carnivore Tribe”. Współzałożyciel HelpGroup, FrankHelp i SunHelp Energy. Specjalista sprzedaży i budowania struktur. Wygenerował ponad sto pięćdziesiąt milionów złotych wartości sprzedaży. Zrealizował ponad trzy i pół tysiąca instalacji fotowoltaicznych. Przez dekadę wyszkolił przeszło tysiąc przedsiębiorców.

Adam Kin

Mentor duchowy i terapeuta. Łączy psychologię, psychoterapię i Prawdy Duchowe. Od ponad dziesięciu lat pomaga osobom poszukującym duchowo. Uczy jak opanować negatywne emocje, jak radzić sobie z auto sabotażem i wewnętrznymi konfliktami. Pracuje z takimi technikami jak ustawienia Hellingerowskie, poziomy świadomości Dr Hawkinsa czy techniki uwalniania emocji. Autor artykułów do “Moja Harmonia Życia” i autorskich programów rozwojowych.

Piotr Sierpowski

Promotor wiedzy dotyczącej mikrokrążenia i innowacyjnej metody FTN, absolwent rumuńskiego Instytutu Neuroanatomii, Neuroelektropsycholgii i Biofeedbacku. Współzałożyciel portalu informacyjnego promującego najnowsze rozwiązania technologiczne w branży mikrokrążenia. Przez blisko 5 lat zawodowo związany był z Nowoczesnym Warszawskim Wellnes SPA Studio Sante, gdzie współtworzył koncepcje zorientowane na zdrowe i naturalne piękno człowieka.

Paweł Pawlak

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener przygotowania mentalnego w biznesie i sporcie zawodowym. Pracował z przedsiębiorcami, znanymi osobami i olimpijczykami. Specjalizuje się w pracy z lękami, bolesnymi doświadczeniami z przeszłości, nałogami, nawykami i prokrastynacją. Łączy hipnoterapię, współczesny szamanizm, wątki mitologii nordyckiej i wiele innych systemów, aby rozwikłać wzorce, które mogą ograniczać ludzki potencjał na poziomie podświadomym.

Wybierz walutę