Michał Szczepanek

Michał Szczepanek jest psychologiem biznesu i trenerem rozwoju osobistego. Pomaga ambitnym osiągać ponadprzeciętne rezultaty w życiu prywatnym i biznesie. Jest twórcą BookTube.pl – platformy z video-streszczeniami najlepszych książek rozwojowych świata. Tworzy programy szkoleniowe, które pomagają ruszyć z miejsca i skutecznie osiągać swoje cele. Prywatnie mąż, tata 2 synów i pasjonat sportów wodnych, w szczególności Fliteboardu.

Regina Bukowska

Propagatorka zdrowego stylu życia i weganizmu, której energia, ciepło, nastawienie do życia inspiruje ludzi do zmian. Robi to wykorzystując potęgę mediów społecznościowych na własnych grupach Regina Bukowska Świat oraz Time for Detox. Od 5 lat tworzy darmowe programy detoksu sokowego KOLOROWY DETOX W 10  DNI – dla ciała duszy i relacji w których bierze udział tysiące polaków z całego świata. Jest autorką książki KOLORowy DETOX i współautorką książki „Poradnik zdrowia”.

Bartłomiej Wojdat

Autor, mentor, właściciel W&P Invest Group sp. z o.o., twórca projektów „Akademia Mocy” i „Carnivore Tribe”. Współzałożyciel HelpGroup, FrankHelp i SunHelp Energy. Specjalista sprzedaży i budowania struktur. Wygenerował ponad sto pięćdziesiąt milionów złotych wartości sprzedaży. Zrealizował ponad trzy i pół tysiąca instalacji fotowoltaicznych. Przez dekadę wyszkolił przeszło tysiąc przedsiębiorców.

Szczepan Brzeski

Podróżnik, sportowiec, himalaista, zdobywca Górskiej Korony Ziemi i Everestu. Jego droga po najwyższe szczyty Ziemi nie była prosta. W 2017 r. po 2 miesiącach, 50 metrów w pionie od szczytu Everestu podjął trudną decyzję o odwrocie. Po roku ponownie wyruszył na Everest, na szczycie którego stanął 17 maja 2018 r. Wspinał się w Himalajach, Alpach, Andach, Kaukazie i na Alasce. Podczas wyprawy na Antarktydę zdobył jej najwyższy szczyt Mt.Vinson.

Daniel Konieczny

Międzynarodowy mówca, mentor, Result Coach i inwestor. Zajmuje się głównie Business Coachingiem, prowadząc międzynarodową działalność szkoleniową. Z jego usług korzystają przedstawiciele świata biznesu, polityki i sportu, którym poprzez odpowiednie programy mentalne pomaga odnosić sukcesy, zwiększać zyski, poprawiać relacje z bliskimi i środowiskiem zawodowym. Jego szkolenia oparte są na dużej energii i humorze, ale zawsze nastawione na wyniki.

Dawid Piątkowski

Autor książek z zakresu rozwoju duchowego, sportowego i biznesowego. Filantrop, inwestor, deweloper, przedsiębiorca i anioł biznesu. Trener mentalny, mentor rozwoju osobistego, który daje motywację, podkreśla wagę siły psychicznej oraz pomaga uwolnić się o własnego ego. Człowiek wielu talentów, który udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a granice są po to, aby je przesuwać.

Kamil Sikora

Organizator Life Balance Congress, Breaking the Ice i OBUDŹ MOC – eventów rozwijających ciało, umysł i ducha. Zanim zaczął dzielić się swoją wiedzą i wartościami, poszukiwał sposobu na poprawę wydajności zdrowia w sprawdzonych technikach u światowej sławy nauczycieli i ekspertów, z którymi teraz współpracuje podczas organizacji autorskich wydarzeń. Odbył szkolenie dla nauczycieli Teacher Training Kundalini Awakening w Indonezji.

Laurent De Bremaeker

Zafascynowany zdrowym żywieniem założyciel restauracji Żywa Kuchnia, wyszkolony w najlepszych instytutach kulinarnych ekspert w zakresie koncepcji “żywego jedzenia” oraz założyciel marki Kombucha by Laurent. Rewolucjonizuje polskie jedzenie i styl życia. Szef kuchni, autor książki o zdrowym odżywianiu, pasjonat smaku i energii pożywienia, który odrzucił patelnię na rzecz parowego pieca.

Kareem Abdul-Jabbar

Profesjonalny trener personalny od dziecka związany z fitnessem. Uczestniczył w zawodach na najwyższym poziomie, zdobywając złote medale w wielu krajowych i międzynarodowych zawodach na całym świecie. Był członkiem amerykańskiej narodowej drużyny taekwondo. Kareem wie jak zmotywować i włożyć jak najwięcej wysiłku w trening personalny. Jego pasją jest pomaganie ludziom w osiąganiu zwycięstw poprzez sport, fitness i odżywianie.

Ningrum Ambarsari

Doświadczona nauczycielka jogi, certyfikowana facylitator kształcenia ustawicznego i członkini Instytutu Badawczego Kundalini. Założycielka Centrum Jogi Cibubur. Absolwentka MBA, wykładowczyni i naukowczyni. Praktykuje i naucza różnych stylów jogi, między innymi Kundalini, Hatha, Vinyasa, czy Ashtanga. Jej misją jest budowanie świadomości umysłu, ciała i duszy z wykorzystaniem starożytnej filozofii jogi. 

Wybierz walutę