Neale Donald Walsch

Autor bestsellerowego cyklu książkowego „Rozmowy z Bogiem”, który poruszył miliony ludzi i zainspirował ich do zmian. Neale spędził większość swojego życia w poszukiwaniu duchowego sensu, a jego słowa głęboko poruszają odbiorców. W swoim przekazie podkreśla, że potrzeba nam nowej, konkretnej definicji Siły Wyższej i oferuje uderzający opis tego, jak świeże spojrzenie na Boskość mogłoby poprawić życie jednostki i społeczności.

Robert Edward Grant

Robert Edward Grant jest przedsiębiorcą, bestsellerowym autorem książki PHILOMATH i autorem nowej książki POLYMATH. Wynalazca, założyciel kilku firm korporacyjnych oraz gospodarz oryginalnego programu telewizyjnego ‘Code X’ dostępnego na platformie Gaia i Amazon Prime. Jest artystą, rzeźbiarzem, teoretykiem muzyki, muzykiem oraz autorem licznych publikacji naukowych i patentów z zakresu biologii, kombinatoryki DNA, teorii liczb, geometrii i fizyki.

Był prezesem Allergan Medical oraz CEO Bausch and Lomb Surgical, wielomiliardowych globalnych korporacji z branży ochrony zdrowia. Jest założycielem wielu firm, które obejmują szeroki zakres dziedzin, takich jak ochrona zdrowia, bezpieczeństwo, blockchain, technologie optyczne, AR/VR oraz fintech. Pełnił funkcję członka rad dyrektorów wielu korporacji i uniwersytetów.

Wybierz walutę