Kareem Abdul-Jabbar

Profesjonalny trener personalny oraz Mistrz Krajowy w Taekwondo. Uczestniczył w zawodach na najwyższym poziomie, był czterokrotnie członkiem amerykańskiej narodowej drużyny taekwondo i zdobył złoty medal Mistrzostw Ameryki Północnej w Taekwondo. Kareem wie jak zmotywować i włożyć jak najwięcej wysiłku w trening personalny. Jego pasją jest pomaganie ludziom w osiąganiu zwycięstw poprzez sport, fitness i odżywianie.

Peter Kell

Ekspert ds. reklamy z ponad 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu materiałów reklamowych. Jest współzałożycielem marki kosmetycznej, którą w ciągu zaledwie 12 miesięcy udało mu się rozwinąć od zera do 40 milionów dolarów dzięki wideoreklamom VSL (Video Sales Letter).

Obecnie Peter Kell nadal działa w branży reklamy i marketingu, prowadząc własną agencję reklamową oraz udzielając konsultacji dla różnych firm. Jego wiedza i doświadczenie w dziedzinie reklamy oraz umiejętność wykorzystywania nowoczesnych narzędzi marketingowych, sprawiają że jest on jednym z najbardziej uznanych ekspertów w branży.

 

Neale Donald Walsch

Autor bestsellerowego cyklu książkowego „Rozmowy z Bogiem”, który poruszył miliony ludzi i zainspirował ich do zmian. Neale spędził większość swojego życia w poszukiwaniu duchowego sensu, a jego słowa głęboko poruszają odbiorców. W swoim przekazie podkreśla, że potrzeba nam nowej, konkretnej definicji Siły Wyższej i oferuje uderzający opis tego, jak świeże spojrzenie na Boskość mogłoby poprawić życie jednostki i społeczności.

Dr Amy Killen

Wiodąca ekspertka medycyny regeneracyjnej, która skupia się na optymalizacji seksu i skóry jako czynników napędzających zdrowie i długowieczność. W swojej praktyce łączy terapię komórkami macierzystymi z fotobiomodulacją, falą uderzeniową, suplementami diety czy peptydami. Współtwórczyni innowacyjnego zabiegu regeneracyjnego Full Body Stem Cell Makeover i założycielka oraz CEO Human Optimization Project – platformy edukacyjnej i suplementacyjnej.

Shawn Wells

Ekspert w zakresie biochemii odżywiania i optymalizacji zdrowia. Stworzył ponad tysiąc suplementów, artykułów spożywczych i kosmetycznych oraz opatentował 25 nowych składników. Jako dietetyk kliniczny przeprowadził tysiące konsultacji w zakresie innowacyjnych rozwiązań dla zdrowia takich jak keto, paleo, posty i suplementacja. Jego ekspertyza może pomóc każdemu zarządzać stresem oraz osiągnąć więcej wytrwałości i energii poprzez wykorzystanie praktycznych, opartych na badaniach rozwiązań.

Robert Edward Grant

Robert Edward Grant jest przedsiębiorcą, bestsellerowym autorem książki PHILOMATH i autorem nowej książki POLYMATH. Wynalazca, założyciel kilku firm korporacyjnych oraz gospodarz oryginalnego programu telewizyjnego ‘Code X’ dostępnego na platformie Gaia i Amazon Prime. Jest artystą, rzeźbiarzem, teoretykiem muzyki, muzykiem oraz autorem licznych publikacji naukowych i patentów z zakresu biologii, kombinatoryki DNA, teorii liczb, geometrii i fizyki.

Był prezesem Allergan Medical oraz CEO Bausch and Lomb Surgical, wielomiliardowych globalnych korporacji z branży ochrony zdrowia. Jest założycielem wielu firm, które obejmują szeroki zakres dziedzin, takich jak ochrona zdrowia, bezpieczeństwo, blockchain, technologie optyczne, AR/VR oraz fintech. Pełnił funkcję członka rad dyrektorów wielu korporacji i uniwersytetów.

Dr Steven Gundry

Dyrektor i założyciel Międzynarodowego Instytutu Serca i Płuc oraz Centrum Medycyny Regeneracyjnej w Palm Springs i Santa Barbara w Kalifornii. Każdego dnia w tych gabinetach dr Steven Gundry pomaga pacjentom nauczyć się, jak przejąć kontrolę nad swoją wagą, zdrowiem i energią, korzystając z zaskakująco prostych porad dietetycznych. Uczy ludzi, jak uniknąć operacji, wykorzystując swoją unikalną wizję żywienia człowieka.

Wybierz walutę