Kamil Sikora

Organizator Life Balance Congress, Breaking the Ice i OBUDŹ MOC – eventów rozwijających ciało, umysł i ducha. Zanim zaczął dzielić się swoją wiedzą i wartościami, poszukiwał sposobu na poprawę wydajności zdrowia w sprawdzonych technikach u światowej sławy nauczycieli i ekspertów, z którymi teraz współpracuje podczas organizacji autorskich wydarzeń. Odbył szkolenie dla nauczycieli Teacher Training Kundalini Awakening w Indonezji.

Michał Zawadka

Doświadczony trener mentalny i mówca, promotor pozytywnego myślenia w życiu i biznesie. Optymistyczny ekspert od słów, autor książek rozwojowych dla dzieci, młodzieży i rodziców sprzedanych w ponad ćwierć milionie egzemplarzy, promotor szeroko pojętej edukacji miękkiej i miłośnik umysłu. Keynote speaker specjalizujący się w szkoleniach biznesowych z komunikacji, przemówień publicznych, współpracy i relacji w zespole, budowania zaangażowania oraz praktykowania technik rozwoju mentalnego celem zbudowania efektywności własnej. Mentor procesów rozwojowych dla wielkich organizacji, łączący w szkoleniach
świadome rodzicielstwo i harmonię w rodzinie z podnoszeniem efektywności zawodowej zespołów. Założyciel Klubu „Uwaga na dzieci” – przestrzeni rozwoju mentalnego dla rodziców.

Jan Paweł Tomaszewski

Jan Paweł Tomaszewski to przedsiębiorca, inwestor, ambasador Kancelarii Feniks, aktor, coach ICF, trener wystąpień publicznych, konferansjer i maratończyk. Pomaga przedsiębiorcom, prezesom, dyrektorom oraz managerom przemawiać publicznie lekko i skutecznie. A od 2010 roku z ogromną pasją realizuję się w branży rozwoju osobistego w roli mówcy motywacyjnego i trenera rozwijającego potencjał ludzki. Jak sam mówi, jego osobistym celem podczas każdej prelekcji, warsztatów czy spotkań 1 na 1 jest pobudzenie do refleksji, rozpalenie serc oraz inspiracja do proaktywnej postawy zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Daniel Konieczny

Międzynarodowy mówca, mentor, Result Coach i inwestor. Zajmuje się głównie Business Coachingiem, prowadząc międzynarodową działalność szkoleniową. Z jego usług korzystają przedstawiciele świata biznesu, polityki i sportu, którym poprzez odpowiednie programy mentalne pomaga odnosić sukcesy, zwiększać zyski, poprawiać relacje z bliskimi i środowiskiem zawodowym. Jego szkolenia oparte są na dużej energii i humorze, ale zawsze nastawione na wyniki.

Szczepan Brzeski

Podróżnik, sportowiec, himalaista, zdobywca Górskiej Korony Ziemi i Everestu. Jego droga po najwyższe szczyty Ziemi nie była prosta. W 2017 r. po 2 miesiącach, 50 metrów w pionie od szczytu Everestu podjął trudną decyzję o odwrocie. Po roku ponownie wyruszył na Everest, na szczycie którego stanął 17 maja 2018 r. Wspinał się w Himalajach, Alpach, Andach, Kaukazie i na Alasce. Podczas wyprawy na Antarktydę zdobył jej najwyższy szczyt Mt.Vinson.

Dawid Piątkowski

Autor książek z zakresu rozwoju duchowego, sportowego i biznesowego. Filantrop, inwestor, deweloper, przedsiębiorca i anioł biznesu. Trener mentalny, mentor rozwoju osobistego, który daje motywację, podkreśla wagę siły psychicznej oraz pomaga uwolnić się o własnego ego. Człowiek wielu talentów, który udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a granice są po to, aby je przesuwać.

Michał Kiciński

Współzałożyciel i udziałowiec CD Projekt, współtwórca serii gier Wiedźmin, której sprzedano ponad 20 mln kopii na świecie. Laureat konkursu EY Entrepreneurs of the Year (2008). W 2014 r. znalazł się na Liście 100 Najbogatszych Polaków „Forbes”. Jako inwestor wspiera m.in: ośrodek medytacyjno-rozwojowy Oddechowo, reaktywację słynnej Unitry, rodzimą markę Mudita, a także spółkę Polbionica, w której polscy naukowcy pracują nad wydrukiem 3D trzustki, by móc ją przeszczepiać chorym na cukrzycę typu 1.

Bracia Rodzeń

Lekarze specjalizujący się w diecie ketogenicznej i poście przerywanym.

Taisja Laudy

Taisja Laudy to twórczyni unikatowej metodologii GeniusFormula®. Autorka książki, która zmieniła już tysiące ludzkich żyć “Moje Życie z Mr Good”, certyfikowany międzynarodowy Trener Instytutu GALLUPa, uznany ekspert w pracy na Mocnych Stronach na całym świecie od Polski po Nową Zelandię oraz założycielka i prezes TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa oraz Fundacji GeniusLife™. Prywatnie żona i mama, kobieta z Misją i Wizją o tym, że Spełnienie jak i życie w Radości ma być dostępne dla każdego! Kursy Taisji i narzędzia nauczą Cię tego, kim naprawdę jesteś, po co tu jesteś, jakie masz moce, przeszkody i jak je pokonać…., a potem jak to wszystko zastosować, aby wejść do życia w OBFITOŚCI I SPEŁNIENIU — życia, którego od zawsze pragniesz.

Anna Skura

Podróżniczka, dająca kobietom odwagę do zmian oraz ucząca spokoju i życia bez stresu.

Wybierz walutę