ALEX SERRA

Alex Serra jest muzykiem i odkrywcą z Barcelony. Jego debiutancki album „In the Real World” (2019) zrodził się z inspirującej czteroletniej podróży w poszukiwaniu siebie, która rozpoczęła się w 2012 roku i zabrała go przez Amerykę Łacińską i Afrykę Południową, gdzie łączy się z muzykami z różnych muzycznych źródeł kulturowych, które przenikają jego muzykę wyjątkową i regenerującą energią. Swój pierwszy album stworzył poruszając się po gatunkach takich jak downtempo/soul/dub/reggae. Te piosenki odtwarzają pejzaże dźwiękowe i emocje, które Alex zebrał podczas swojej podróży dookoła świata, łącząc elektroniczne rytmy afro-latynoskich beatów oraz znakomite wykorzystanie tekstur i dubowych efektów. Od tego czasu Alex Serra i Totidub koncertowali na całym świecie. „In the Real World” stał się światowym fenomenem, docierając do ponad 177 krajów i osiągając ponad 29 milionów odtworzeń na całej planecie.

Ayla Schafer

Ayla jest wielojęzyczną piosenkarką i autorką tekstów „world folk” oraz wizjonerską artystką muzyczną, łączącą oszałamiający repertuar oryginalnych pieśni poetyckich z muzyką tradycyjną i plemienną. Dzięki rosnącej obecności na arenie międzynarodowej stała się znana jako „Głos Ziemi” i jest potężnym głosem w rosnącej globalnej społeczności ludzi, którzy są oddani życiu w harmonii z ziemią. Wyraża swoją wizję poprzez ceremonie duchowe, warsztaty/rekolekcje „Song of the Soul” i „Womb Song”, kręgi kobiet, indywidualny coaching głosowy i ceremonie wodne.

Sam Garrett

Sam Garrett to angielski piosenkarz i autor tekstów, którego muzyka podkreśla jego duchową podróż zgłębiającą filozofię Wschodu, medytację, jogę i mądrość Rastafari. Muzyka Sama podnosi na duchu, ożywia i inspiruje serca oraz dusze ludzi na całym świecie. Dzięki umiejętnemu połączeniu wokalu i gitary poprawia nastrój riffami reggae, takimi jak „Lost In the Moment”, i uspokaja nasze zapracowane umysły delikatnymi tonami „Higher Than the Mountains”, oferując wyjątkową podróż i głębię.

Marika

Marika to artystka, która tworzy teksty piosenek oraz komponuje muzykę dla siebie, a także wielu innych znanych artystów. Rozpoczęła karierę w 2002 roku i była pierwszą wokalistką wykonującą styl reggae-dancehall w Polsce na dużą skalę. Zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą m.in. we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach. Zapewne szerszej publiczności dała się poznać, prowadząc trzy edycje znanego programu The Voice of Poland, ale to nie wszystko, bo Marika to również autorka większych form literackich. Napisała książkę „Antydepresanty”, która jest zbiorem opowiadań i tekstów piosenek wzbogaconym pięknymi ilustracjami. 13.04.2023 po pięciu latach przerwy wydała nowy album zatytułowany “Cykl”. Na jej szósty długogrający album składa się 11 utworów, które pozwolą słuchaczowi oczyścić się z tłumionych we wnętrzu emocji. Utwory na płycie dotyczą pogłębiania relacji ze sobą i światem, zadają pytania o samoakceptację i znajdowanie sobie miejsca w rzeczywistości konsumpcyjnego przesytu.

Zeus

Zeus (wł. Kamil Rutkowski) – raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi i działający na scenie od 1998 roku. Od 2006 roku współtworzy skład Pierwszy Milion wraz z Joteste. W 2012 roku rozpoczęli oni działalność jako wydawnictwo płytowe o tej samej nazwie. Raper ma na koncie dwa mixtape’y wydane pod szyldem grupy Pierwszy Milion oraz siedem albumów długogrających. Krążki “Zeus. Nie żyje” oraz “Zeus. Jest super” wydane kolejno w 2012 i 2015 roku przez długi czas cieszyły się w Polsce sporą popularnością, przez co oba uzyskały status Platynowej Płyty. Najpopularniejszym singlem artysty jest utwór “Hipotermia”, do którego klip zanotował już ponad 26 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W roku 2022 ukazał się ostatni album “W poszukiwaniu siebie”, który trafił na sam szczyt Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce.

Kayah

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, w której wydaje płyty i promuje utalentowanych polskich artystów. Jedna z najbardziej rozpoznawanych i docenianych artystek w Polsce. Znana z takich wielkich przebojów jak „Po co”, „Supermenka”, „Na językach”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie śpij” i niedawnego hitu „Ramię w ramię“. W czasie swojej solowej kariery muzycznej otrzymała najważniejsze nagrody muzyczne, a jej wszystkie płyty otrzymały status Złotej lub Platynowej, a nawet Diamentowej. Aktualnie pracuje nad nowym albumem.

Wybierz walutę